O inwestycji

Co składa się na Dobry Adres? - Dogodna lokalizacja. Spokojna okolica. Bliskość natury. Przyjazna architektura. To wszystko znajdziesz pod jednym adresem – na Osiedlu Dobry Adres

 

Osiedle Dobry Adres to unikalna propozycja dla osób szukających domu w Murowanej Goślinie i okolicach. Powstaje na terenie pomiędzy ulicami Chabrową i Morelową, w spokojnym zakątku, którego sąsiedztwo stanowi Osiedle 600-lecia oraz pola, łąki i odległy o niespełna kilometr las Puszczy Zielonka.

Jednocześnie zaledwie kilkaset metrów dzieli je od przystanków PKP, MPK lub PKS, a w promieniu dwóch kilometrów znajdują się: przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum, ośrodek zdrowia, poczta oraz liczne sklepy i markety.

 

W ramach inwestycji powstanie trzydzieści sześć domów. Złoży się na nie kompleks dziewięciu budynków w zabudowie szeregowej, w którym każdy składa się z czterech segmentów zaprojektowanych naprzemiennie: A - 113 m2 z garażem / B - 91 m2 bez garażu / C - 113 m2 z garażem / D - 91 m2 bez garażu.

Taka struktura urozmaica bryłę budynków i zwiększa możliwość wyboru, gdyż każdy z domów można nabyć jako zewnętrzny, z większą działką lub wewnętrzny, z mniejszą działką, ale w niższej cenie. Ponadto segmenty większe są dłuższe od mniejszych, przez co elewacja ogrodowa przybrała formę atrakcyjnej zabudowy kaskadowej. Powstają w niej wnęki tarasowe, które zwiększają kameralność domowego ogrodu.
 

 

Architektura Osiedla Dobry Adres jest nowoczesna i elegancka. Biel elewacji przełamuje stolarka w modnym odcieniu jasnego drewna i dopasowane do niej dekoracyjne wstawki wokół dużych okien, gwarantujących doskonałe doświetlenie pokoi. Całość przykrywa bezokapowy dach pokryty stylową, płaską dachówką w kolorze czarnym.

 

W parze z przemyślaną architekturą zewnętrzną, idzie funkcjonalność wnętrz: domy mają duże wiatrołapy, dwie łazienki (z prysznicem na parterze i wanną na piętrze), przestronne salony, liczne miejsca na garderobę, trzy ustawne pokoje na piętrze oraz partery, które można dostosować do własnych potrzeb - możliwe są układy z aneksem kuchennym i dodatkowym pomieszczeniem (np. gabinetem) albo z osobną kuchnią i powiększonym pokojem dziennym.

Domy oferowane są w standardzie deweloperskim: z instalacjami, grzejnikami, piecami, tarasami, balustradami, posadzkami, schodami żelbetowymi, tynkami, roletami itd. Każdy dom posiada własny ogród, miejsce postojowe i możliwość podłączenia kominka. Do budowy wykorzystywane są nowoczesne materiały o wysokiej jakości, takie jak kominy systemowe Plewa czy dachówka grupy Creaton. Wszystko zaprojektowano z naciskiem na komfort przyszłych Mieszkańców. Zapraszamy więc do zamieszkania pod Dobrym Adresem...

 

Sprawdź ofertę